На запрошення представників компанії ROYAL CANIN начальник Хмельницького центру ПКП ДКВС України полковник внутрішньої служби Олена Сахнік, викладацький та інструкторський склад циклу кінологічної підготовки центру 15 грудня поточного року взяли участь в онлайн – вебінарі, на якому розглядались дві теми «Генетичні патології в ортопедії у собак», «Раціони для собак великих та гігантських розмірів».
З питань патології в ортопедії у собак вебінар проводив кандидат ветеринарних наук, доцент, ветеринарний лікар-ортопед Дмитро Бережний, який довів до учасників заходу інформацію про основні патології у собак різних порід, заходи профілактики та особливості догляду за собаками до досягнення ними одного року, а також методи лікування різного роду патологій у цуценят та молодих собак.
Про норми раціону для собак розповів кандидат ветеринарних наук, лікар ветеринарної медицини, фахівець з навчання «Рояль Канін Україна» Олександр Айшпур. Ним надано інформацію про різні види корму, яким слід годувати собак різних порід та вікових категорій, переваги вигодовування їх сухим кормом.
Вебінар виявився інформативним, практично спрямованим. Надана інформація є актуальною для врахування під час створення лекційних матеріалів, проведення практичних занять зі слухачами – кінологами ДКВС України.