В Хмельницькому центрі підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України продовжується тісна співпраця з фахівцями – кінологами інших правоохоронних структур та відомств.

   Так, 27.01.2017 на базі навчального закладу відбулись практичні заняття з кінологічними парами, які проходять службу в Кінологічному центрі Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області. Набувати необхідний досвід дресирування разом з чотирилапими помічниками прибули заступник начальника Кінологічного центру капітан поліції Заставний В.Ф. та його підлеглі – лейтенант поліції Мороз О.Г., лейтенант поліції Савіцький І.В. Увага викладача циклу кінологічної підготовки лейтенанта внутрішньої служби Бартєнєвої Л.С., інструктора – кінолога Овода А.В. приділялась відпрацюванню напрямів підготовки службових собак, враховуючи специфіку їх функціонування в поліції, а саме: пошуку та виявленню собаками шуканої речовини в схованках та приміщеннях, пошуку людини по запаховому сліду, а також закріпленню навиків слухняності.

   По закінченню плідної роботи колеги – поліцейські подякували працівникам Хмельницького центру ПКП за набутий досвід та висловили сподівання на продовження співпраці.