У період з 22 по 24 березня поточного року у місті Хмельницькому, на базі спортивно-розважального комплексу «СВ» було проведено Кубок області з гирьового спорту серед юніорів та дорослих, участь в якому взяли спортсмени з різних міст та районів Хмельниччини.

Керівництво змаганнями здійснювали управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації та осередок Союзу гирьового спорту України в Хмельницькій області. Спортсменів вітали начальник управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації Клімов Володимир Ілліч, голова осередку Союзу гирьового спорту України в Хмельницькій області Квіквініа Палмір Мірабович та головний суддя змагань Абрамович Ігор Олександрович.

Учасники змагань виконували поштовх двох гир та двоборства (поштовх + ривок). Серед дорослих спортсменів переможці визначалися у кожній ваговій категорії за сумою двоборства.

Серед учасників заходу у ваговій категорії понад 95 кілограмів у змаганнях взяв участь начальник циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру ПКП ДКВС України підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський, який, виконуючи вправи гирями вагою 32 кілограми, покращив свій особистий результат, а саме здійснив 60 підйомів у поштовху та 97 підйомів у ривку, та посів 1-ше місце у вказаній ваговій категорії. Також завдяки новим досягненням Олександр виконав норматив кандидата у майстри спорту з гирьового спорту.

Крім цього, спортсмен брав участь у командній естафеті (по три учасника у кожній команді), виступаючи за команду збірної області. Завданням кожного учасника було виконання максимальної кількості поштовхів гирями вагою 24 кілограми за 3 хвилини. Виконуючи дану вправу, Олександр здійснив 42 поштовхи. За підсумками естафети його команда набрала 132 бали та посіла третє місце серед представлених спортивних колективів.

Підтримати спортсмена прийшла сім’я Олександра, яка активно вболівала від початку до закінчення змагань.

За підсумками змагань Олександр пройшов відбір для участі у чемпіонаті України з гирьового спорту, який відбудеться у період з 19 по 22 квітня         2019 року у місті Києві. Участь у змаганнях подібного рівня сприяє підвищенню майстерності спортсменів та накопиченню ними досвіду високого професійного рівня.