У період з 24 по 26 травня поточного року у місті Дунаївці Хмельницької області, на базі СК «Колос» було проведено чемпіонат області з гирьового спорту серед юніорів та дорослих, участь в якому взяли спортсмени з різних міст та районів Хмельниччини.

Керівництво проведення змагань здійснювали управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації та осередок Союзу гирьового спорту України в Хмельницькій області.

Спортсменів привітали заступник начальника відділу молоді та спорту Дунаєвецької райдержадміністрації Басакевич Оксана Вікторівна, директор Дунаєвецького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Кулик Микола Миколайович та головний суддя змагань Ризак Володимир Борисович.

Серед учасників змагань у ваговій категорії понад 95 кілограмів взяв участь начальник циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України підполковник внутрішньої служби Масловський Олександр Вікторович, який виконуючи вправи гирями вагою 32 кілограми. Спортсмен набрав найбільшу кількість балів (46 підйомів у поштовху та 92 підйоми у ривку) та виборов 1-ше місце у вказаній ваговій категорії. За результатами досягнень спортсмена, на вказаному заході Олександрові було вручено посвідчення кандидата у майстри спорту з гирьового спорту.

Крім того Масловський Олександр взяв у командній естафеті (по три учасника у кожній команді), виступаючи за команду міста Хмельницького. Завданням кожного учасника було виконання максимальної кількості поштовхів гирями вагою 24 кілограми за 3 хвилини. Виконуючи дану вправу, Олександр виконав 44 поштовхи. За підсумками естафети команда набрала 135 балів та виборола перше місце серед представлених команд. Друге місце посіла команда Дунаєвецького району, а третє – команда Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.

За підсумками змагань у загальному заліку команда міста Хмельницького виборола почесне перше місце, за що і була нагороджена грамотою.

Підтримував спортсмена його син Дмитро, який активно вболівав від початку до закінчення змагань.

За підсумками змагань Олександр пройшов відбір на чемпіонат України з гирьового спорту, який відбудеться у вересні 2019 року в місті Хмельницькому. Участь у змаганнях подібного рівня сприяє підвищенню майстерності спортсмена та здобуття досвіду професійного рівня, а також мотивує до досягнення наступних вершин.

Щиро вітаємо Олександра Вікторовича з перемогою та бажаємо не зупинятись на досягнутому!