У період з 29 березня по 05 квітня поточного року в Україні Асоціацією гирьового спорту України проведено онлайн-турнір з гирьового спорту серед чоловіків, жінок та ветеранів, участь в якому взяли спортсмени з усіх регіонів країни.
Суть змагань полягала у виконанні ривків, поштовхів та поштовхів довгим циклом гирями вагою 16, 20, 24, 28 та 32 кг на вибір спортсмена з регламентом часу по 10 хвилин на кожну вправу.
У зв’язку із карантинними обмеженнями змагання проводились за місцями проживання спортсменів, які завантажували відео зважувань та виступів на сайт Асоціації.
Серед учасників у ваговій категорії понад 87 кілограмів у змаганнях традиційно брав участь начальник циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру ПКП ДКВС України підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський, який представляв команду Хмельницької області. Вправи виконувались гирями вагою 32 кг. Під час поштовху двома гирями Олександр виконав 64 підйоми і ривків однією гирею 121 підйом, чим значно покращив особистий результат. В підсумку Олександр посів четверте місце у вправі «ривок» та друге місце у вправі «поштовх». Згідно Регламенту проведення змагань, затвердженого головою Правління Асоціації гирьового спорту України Яремусом Андрієм Ігоровичем, спортсмени, які посіли 1, 2 та 3 місця нагороджуються дипломами та медалями відповідних ступенів, які будуть відправлені по Новій пошті на адресу спортсменів.
Вітаємо колегу з новими спортивними досягненнями, які мотивують його до подальшого вдосконалення техніки виконання вправ з гирьового спорту та нормативів високого рівня.