У період з 14 по 16 травня поточного року у місті Ужгород, на базі спортивного комплексу «Юність» проведено Відкритий Чемпіонат Асоціації гирьового спорту України серед дорослих, юніорів та ветеранів, участь в якому взяли спортсмени з багатьох регіонів України. Спортсменів особисто привітав голова Асоціації майстер спорту міжнародного класу Яремус Андрій Ігорович.
Учасники змагались у двоборстві (поштовх двох гирь та ривок однією гирьою), поштовху довгим циклом, ривку та поштовху у командній естафеті. Серед дорослих переможці визначалися у кожній ваговій категорії за сумою двоборства чи окремої вправи згідно регламенту змагань.
Серед учасників змагань у ваговій категорії понад 95 кілограмів у боротьбі брав участь начальник циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру ПКП ДКВС України підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський, який, виконуючи вправи гирями вагою 24 кілограми, покращив свій особистий результат у поштовху. Спортсмен виконав 103 підйоми та 161 підйом у ривку, посів 1-ше місце у вказаній ваговій категорії серед дорослих та 2 місце серед ветеранів.
Також Олександр взяв участь у поштовху гір довгим циклом. Виконавши 54 підйоми, він здобув 2 місце серед дорослих та 1 місце серед ветеранів.
Крім цього, спортсмен змагався у командній естафеті (по три учасника у кожній команді), виступаючи за команду збірної Хмельницької області. Завданням кожного учасника було виконання максимальної кількості поштовхів гирями вагою 24 кілограми за 3 хвилини. Виконуючи дану вправу, Олександр виконав 58 поштовхів. За підсумками естафети команда області набрала 173 бали та посіла третє місце серед команд-конкурентів.
У загальнокомандному заліку команда Хмельницької області виборола друге місце, поступившись команді Рівненської області. Частина заслуги у цьому належить і Олександру Масловському, який привіз на Хмельниччину 5 медалей та нагород.
Підтримати спортсмена до Закарпаття приїхала сім’я Олександра, яка активно вболівала від початку до закінчення змагань.
Вітаємо колегу з покращенням спортивних результатів та зичимо наполегливості у подоланні нових спортивних вершин.