У період з 31 березня  по 02 квітня поточного року у місті Ужгород, на базі спортивного комплексу «Юність» проведено Відкритий Чемпіонат Асоціації гирьового спорту України серед дорослих, юніорів та ветеранів, участь в якому взяли спортсмени з багатьох регіонів України. Спортсменів особисто привітав голова Асоціації майстер спорту міжнародного класу Яремус Андрій Ігорович.

Учасники змагались у двоборстві (поштовх двох гирь та ривок однією гирьою), поштовху довгим циклом, ривку та поштовху у командній естафеті. Серед дорослих переможці визначалися у кожній ваговій категорії за сумою двоборства чи окремої вправи згідно регламенту змагань.

Серед учасників змагань у ваговій категорії понад 95 кілограмів у боротьбі брав участь начальник відділу організації служби Територіально відокремленого відділення «Хмельницька філія Академії Державної пенітенціарної служби» полковник внутрішньої служби Олександр Масловський, який, виконуючи поштовх довгим циклом гирями вагою по 24 кілограми, виконав 65 підйомів та посів 2-ге місце у вказаній ваговій категорії серед ветеранів.

Крім цього, спортсмен змагався у командній естафеті (по три учасника у кожній команді), виступаючи за команду збірної Хмельницької області. Завданням кожного учасника було виконання максимальної кількості поштовхів гирями вагою 24 кілограми за 3 хвилини. Виконуючи дану вправу, Олександр виконав 51 поштовх. За підсумками естафети команда області набрала 161 бал та посіла четверте місце серед команд-конкурентів.

У загальнокомандному заліку команда Хмельницької області виборола перше місце, перемігши серед призерів команди Львівської та Тернопільської областей.

Вітаємо колегу з черговим спортивним досягненням та зичимо наполегливості у подоланні нових спортивних вершин!