28 січня 2017 року на базі спортивного комплексу Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області проводились спортивні змагання з гирьового спорту серед дорослих учасників та відкритий чемпіонат міста Хмельницького з гирьового спорту  на Кубок області, участь в яких взяли 37 спортсменів різних міст та районів Хмельниччини, а також інших регіонів України. Організаторами змагань виступили управління фізичної культури та спорту Хмельницької облдержадміністрації, управління молоді та спорту Хмельницької міської ради за участю осередку Союзу гирьового спорту України в Хмельницькій області.

   Учасники змагань виконували поштовх двох гир та змагались у гирьовому двоборстві (поштовх + ривок). Серед дорослих учасників переможець визначався у кожній ваговій категорії за сумою набраних балів у двоборстві. Серед учасників змагань у ваговій категорії понад 95 кілограмів у боротьбі за призові місця взяв участь викладач циклу спеціальних дисциплін Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України майор внутрішньої служби Олександр Масловський, який, представляючи команду міста Хмельницького, виконував вправи гирями вагою 32 кілограми та посів почесне друге місце,  набравши при цьому 120 балів.

   Переможці та призери змагань в особистому та командному заліку були нагороджені кубками, медалями та грамотами, які вручили т.в.о. начальника управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації  Клімов Володимир Ілліч та депутат Хмельницької міської ради Худецький Віталій Володимирович, завдяки якому відбулась фінансова підтримка проведення даних змагань.

   Вітаємо колегу із заслуженою перемогою! Бажаємо подальших спортивних успіхів.