22.11.2016 в Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького пройшла науково-практична конференція  за темою «Теорія та практика кінологічного забезпечення оперативно-службової діяльності щодо протидії і профілактики злочинів та адміністративних правопорушень».  Основним організатором заходу стала кафедра кінології даного навчального закладу, яка, до речі, є єдиною кафедрою в Україні, що здійснює підготовку фахівців за професійним спрямуванням «офіцер кінологічної служби». Мета конференції полягала у проведенні аналізу результативності діяльності кінологічних служб запрошених правоохоронних, військових та інших відомств, напрацюванні наступних кроків щодо розвитку службової кінології у країні. У конференції також взяли участь представники кінологічної спілки України та приватних кінологічних клубів, які займаються дресируванням та вихованням собак.

   Від Хмельницького училища підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу ДКВС України для участі у конференції були делеговані начальник циклу кінологічної підготовки  капітан внутрішньої служби Андрій Доменюк та викладач цього ж циклу лейтенант внутрішньої служби Людмила Бартєнєва.    У своєму виступі перед колегами – кінологами Андрій Доменюк повідомив про перспективи розвитку відомчої кінології в Державній кримінально-виконавчій службі України, а також про порядок проходження навчання молодшими інспекторами – кінологами в училищі, напрямки подальшого удосконалення навчально-виховного процесу.

   По завершенню роботи учасники конференції прийняли резолюцію, в якій наголошено на необхідності розширення та зміцнення службової кінології різних відомств державного значення, розроблення спільного наказу з метою  визначення порядку взаємодії для успішного вирішення оперативно-службових задач.