Ососков Микола Олександрович

 

Посада:  методист групи організації навчального процесу.

Освіта: у 2006 році закінчив Хмельницький національний університет.

Стаж роботи: , з них 14 років – служба в органах внутрішніх справ, – служба в ДКВС України. 


Макогончук Ірина Володимирівна

 

Посада: методист групи організації навчального процесу.

Освіта: у 2001 році закінчила Володимир – Волинське педагогічне училище, спеціальність «дошкільне виховання», кваліфікація – «вихователь дітей дошкільного віку, організатор фізичного виховання в дошкільному закладі».

У 2004 році закінчила Волинський ДУ ім. Лесі Українки, отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Педагогічна освіта», кваліфікація – «Бакалавр педагогічної освіти.

У 2005 році закінчила Волинський ДУ ім. Лесі Українки, спеціальність – «Дошкільне виховання», кваліфікація – «Вихователь дітей дошкільного віку, організатор дошкільного виховання».

У 2006 році закінчила КНУВС, спеціальність «Правознавство», кваліфікація – «Юрист».

Факультет перепідготовки фахівців Луцького ДУ за спеціальністю «Товарознавство та експертиза в митній справі», кваліфікація «Товарознавець – експерт».

Стаж роботи: .


Грабовська Анна Андріївна

 

Посада: старший інспектор групи організації навчального процесу.

Освіта: у 2009 р. закінчила Хмельницький національний університет, отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Комп’ютерна інженерія», здобула кваліфікацію бакалавра-техніка інформаційно-обчислювального центру.

У 2010 році закінчила Хмельницький національний університет, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Системне програмування» та здобула кваліфікацію спеціаліста з системного програмування.

У 2014 році закінчила факультет післядипломної освіти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка та отримала кваліфікацію соціального педагога.

Стаж роботи: , з них служба в ДКВС України – , стаж викладацької діяльності  – . 


Дворнічена Інна Михайлівна

 

Посада: інспектор групи організації навчального процесу.

Освіта: у 2003 році закінчила Хмельницький гуманітарно-педагогічний інститут та отримала вищу освіту за напрямом підготовки «Початкове навчання».

У 2005 році закінчила факультет післядипломної освіти Інституту соціальної реабілітації та розвитку дитини Кам'янець-Подільського державного університету ім. І. Огієнка та здобула кваліфікацію психолога.

Стаж роботи: , з них служба в ДКВС України – .