Дворнічена Інна Михайлівна

Посада: старший викладач-методист навчального відділу.

Освіта: у 2003 році закінчила Хмельницький гуманітарно-педагогічний інститут та отримала вищу освіту за напрямом підготовки «Початкове навчання».

У 2005 році закінчила факультет післядипломної освіти Інституту соціальної реабілітації та розвитку дитини Кам’янець-Подільського державного університету ім. І. Огієнка та здобула кваліфікацію психолога.

Стаж роботи: , з них служба в ДКВС України – .

Сфера професійної діяльності за посадою: забезпечує методичний супровід освітнього процесу.

Коло інтересів: іноземні мови, фахова література.

Грабовська Анна Андріївна

(декретна відпустка)

Посада:старший викладач-методист навчального відділу.

Освіта: у 2009 р. закінчила Хмельницький національний університет, отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Комп’ютерна інженерія», здобула кваліфікацію бакалавра-техніка інформаційно-обчислювального центру.

У 2010 році закінчила Хмельницький національний університет, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Системне програмування» та здобула кваліфікацію спеціаліста з системного програмування.

У 2014 році закінчила факультет післядипломної освіти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка та отримала кваліфікацію соціального педагога.

Стаж роботи: , з них служба в ДКВС України – , стаж викладацької діяльності  – .

Коло інтересів: туризм, домашні тварини, квітникарство, акваріумістика, рукоділля, книги.

Ососков Микола Олександрович

Посада:  викладач-методист з впровадження та використання технічних засобів навчання навчального відділу.

Освіта: у 2006 році закінчив Хмельницький національний унівеситет.

Стаж роботи: , з них 14 років – служба в органах внутрішніх справ, – служба в ДКВС України.

Сфера професійної діяльності за посадою: забезпечує технічний супровід освітнього процесу.

Коло інтересів: туризм, книги.

Макогончук Ірина Володимирівна

Посада: викладач-методист-начальник кабінету педагогічної майстерності навчального відділу.

Освіта: у 2001 році закінчила Володимир – Волинське педагогічне училище, спеціальність «дошкільне виховання», кваліфікація – «вихователь дітей дошкільного віку, організатор фізичного виховання в дошкільному закладі».

У 2004 році закінчила Волинський ДУ ім. Лесі Українки, отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Педагогічна освіта», кваліфікація – «Бакалавр педагогічної освіти.

У 2005 році закінчила Волинський ДУ ім. Лесі Українки, спеціальність – «Дошкільне виховання», кваліфікація – «Вихователь дітей дошкільного віку, організатор дошкільного виховання».

У 2006 році закінчила КНУВС, спеціальність «Правознавство», кваліфікація – «Юрист».

Факультет перепідготовки фахівців Луцького ДУ за спеціальністю «Товарознавство та експертиза в митній справі», кваліфікація «Товарознавець – експерт».

Стаж роботи: .

Стаж викладацької діяльності: .

Сфера професійної діяльності за посадою:  забезпечує методичний супровід освітнього процесу.

Коло інтересів: юридична та соціальна психологія.

Шкварелюк Ярослав Миколайович

Посада: старший інспектор навчального відділу.

Освіта: у 2008 році (очно, диплом спеціаліста) закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та здобув кваліфікацію юриста.

У 2009 році (заочно, диплом магістра) закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та здобув кваліфікацію юриста.

Стаж роботи:

Сфера професійної діяльності за посадою:  ведення плануючої та обліково-звітної документації навчального відділу, забезпечення ефективного виконання освітніх програм і навчально-тематичних планів первинної професійної підготовки та підвищення кваліфікації осіб рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України.

Коло інтересів: юриспруденція, спорт.