07 грудня 2015 року  у навчальному закладі з перемінним та постійним складом училища здійснено показ документального кіно, зокрема: Медик іде останньою / Україна, Точка відліку / Польща, Цап за голос / Нідерланди, Володар / Грузія.

   Також, 10.12.2015 року в Хмельницькому слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби України в Хмельницькій області із засудженими, які залишені для роботи з господарського обслуговування, та жінками, які тримаються під вартою, відбувся показ документального фільму «Точка відліку / Польща». Під час перегляду глядачі не стримували своїх справжніх емоцій, що свідчило про захоплення сюжетами фільмів.

Наприкінці переглядів тривали дискусії та жваві обговорення побаченого, кожному бажаючому випала нагода поділитися власними враженнями від  переглянутого.

XII Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини дозволив глядачам через призму документалістики по-особливому перейнятися проблемами, з якими живуть люди в інших країнах, відкрити нові горизонти власного розуміння оточуючої дійсності.