Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк 16 квітня 2015 року з робочим візитом завітав до Хмельницького училища підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально -виконавчої служби України. Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк 16 квітня 2015 року з робочим візитом завітав до Хмельницького училища підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально -виконавчої служби України.

   Під час візиту Володимир Миколайович звернув увагу наособливості місця розташування, створену навчально-матеріальну базу та організаційно – штатну структуру училища. Голова Державної пенітенціарної служби України оглянув навчальні аудиторії, бібліотеку, їдальню, приміщення для тимчасового проживання слухачів та інші об’єкти, розташовані на території училища, слухачі та викладацький склад училища мали можливість в цей день особисто звернутися до Володимира Миколайовича з низкою питань.

   Керівництво училища розповіли Голові ДПтС України про здобутки та плани навчального закладу, особливості організації і проведення курсового навчання молодших інспекторів-кінологів відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань, молодших інспекторів відділів нагляду і безпеки, напрямки надання слухачам училища фахових знань, формування у них вмінь і навичок, необхідних для виконання службових обов’язків, результати роботи зі створення для слухачів сприятливих умов навчання, побуту і культурного дозвілля, проведення систематичних виховних та соціально-психологічних заходів.