У світлі інновацій, що відбуваються в режимі реального часу за допомогою Інтернет-мережі, великі оберти набирає вебінар, як сучасний засіб online-спілкування.

З цією метою 24.04.2015 представниками Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та командно-викладацьким складом Хмельницького училища підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України організовано online-семінар за темою: «Методичні особливості вебінарів, як інноваційної технології навчання».

  Відкрила вебінар проректор з наукової роботи інституту, кандидат історичних наук, доцент Ірина Вашеняк, яка зосередила увагу присутніх на спільній роботі. Із зустрічним привітанням та змістовною доповіддю про переваги вебінару перед існуючими технологіями (традиційним семінаром) – виступила перший заступник начальника училища-начальник навчального відділу, кандидат психологічних наук підполковник внутрішньої служби Олена Сахнік.

    Для налагодження колоборативної (спільної) роботи модератор вебінару, старший викладач-методист навчального відділу майор внутрішньої служби Євгенія Левчук зорієнтувала учасників заходу на необхідності забезпечення безперебійного online-спілкування. Під час відео-конференції використовувалися мультимедійні презентації, що дозволило краще засвоїти методику проведення вебінару.  Викладацький склад училища мав змогу перейнятися новою атмосферою вебінару, та виступити в якості доповідачів, що значно підвищило ефективність проведеного заходу. У віртуальній аудиторії спостерігався позитивний інтерес обох сторін до вебінару. Під час заходу кожен учасник мав змогу задати питання на які отримав вичерпні відповіді.

  По завершенню заходу перший заступник начальника училища-начальник навчального відділу, кандидат психологічних наук, підполковник внутрішньої служби Олена Сахнік висловила слова подяки за спільну працю та побажала подальшої продуктивної праці.