В період з 20 травня по 22 травня 2015 року у Конференц –залі готелю «Рассвет» та Солонянській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області м. Дніпропетровськ проходила учбовa семінар – нарада з начальниками відділів охорони, режиму, нагляду і безпеки територіальних органів управління Державної пенітенціарної служби України,начальниками відділів охорони виправних колоній та начальниками відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів (установ виконання покарань).

З учасниками наради проводилися практичні заняття, щодо застосування  та використання інженерних засобів охорони та службових собак. Для проведення занять було запрошено начальника циклу спеціальних дисциплін Хмельницького училища ПКПП ДКВС України, капітана внутрішньої служби Доменюка Андрія Миколайовича, який провів практичне заняття щодо підготовки собак до розшукової та вартової служби а також лекційне заняття «Привчання собак до пошуку людини по її запаховому сліду».

Під час занять було продемонстровано підготовку та порядок застосування службових собак під час несення служби та використання їх у надзвичайних ситуаціях. В ході яких було продемонстровано роботу собак під час виконання їх основних функцій пов’язаних з охороною засуджених, як слушно зауважив директор департаменту охорони, нагляду і безпеки, режиму та контролю за виконанням судових рішень Державної пенітенціарної служби України Микола Ільтяй: «Якою б складною не була ситуація в країні, якою б неоднозначною не була оперативна обстановка у пенітенціарних установах, злочинці повинні залишатися під надійною охороною».