В період з 27 травня по 29 травня 2015 року в Департаменті спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Державної фіскальної служби України проходили Всеукраїнські змагання кінологічних команд Державної фіскальної служби з пошуку наркотичних речовин. У змаганнях приймали участь кінологічні команди Волинської, Закарпатської, Житомирської, Сумської, Харківської, Львівської, Вінницької, Одеської, Чернівецької митниць та Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення.

На даний захід в якості судді змагань був запрошений начальник циклу спеціальних дисциплін Хмельницького училища ПКПП ДКВС України, капітан внутрішньої служби Доменюк Андрій Миколайович, в якості глядачів – молодші інспектори – кінологи відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань Державної пенітенціарної служби України, які проходять курсове навчання зі своїми службовими собаками в училищі.

Під час проведення змагань слухачі набули позитивний досвід щодо роботи собаки по пошуку наркотичних речовин в багажі, приміщені, автотранспорті, що в подальшому буде слугувати поштовхом для кращої роботи та підготовки їх чотирилапих друзів.