На території с. Давидківці, Хмельницького району, Хмельницької області 09 червня 2015 року відбулося виїзне практичне заняття за напрямком підготовки розшукова служба з категорією слухачів молодші інспектори – кінологивідділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покараньта закріпленими за ними службовими собаками, які проходять навчання у Хмельницькому училищі підвищення кваліфікації та перепідготовки Державної кримінально– виконавчої служби України.

Під час даного практичного заняття слухачі відпрацьовували навички щодо практичного застосовування собак в населеному пункті з максимальною кількістю відволікаючих подразників, які можуть впливати на роботу собаки. Також ними були відпрацьовані навики по пошуку людини по її запаховому сліду, охорона та затримання «злочинця» при спробі втечі, обшуку будівель з метою виявлення злочинця.

В ході заняття, викладачі використовували основні прийоми та методи дресирування службових собак, які в подальшому забезпечать посилення охорони установ виконання покарань і слідчих ізоляторів, покращення процесу розшуку та затриманню злочинців, які вчинили втечу з-під варти, а також забезпечать постійну готовність молодших інспекторів – кінологів і їх собак до виконання службових завдань.