На території Хмельницького училища підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України 08.07.2015 було проведено чергове бінарне заняття з фізичної підготовки із категорією слухачів «молодші інспектори-кінологи відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань Державної пенітенціарної служби України» на тему «Рукопашний бій. Захист від ударів раками та ногами».

В ході даного заняття було теоретично та практично відпрацьовано наступні питання:

— захист від прямого удару рукою;

— захист від бокового удару рукою;

— захист від удару рукою навідліг;

— захист від удару кулаком знизу;

— захист від прямого удару ногою в гомілку;

— захист від прямого удару ногою в пах;

— захист від прямого удару ногою.

Читайте також:  XV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA завітав до Державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор».

   Заняття проводили старший викладач циклу вогневої та фізичної підготовки старший лейтенант внутрішньої служби Вишинський Андрій Борисович та інструктор з рукопашного бою «Всеукраїнської Федерації військово-спортивних багатоборств»,  володар чорного поясу першого дану з військово-спортивного багатоборства Бойчук Вадим Ярославович.

  Під час даного заняття слухачі проявляли зацікавленість, активність та наполегливість у розвитку практичних навичок, які їм необхідні у разі виникнення екстремальних ситуацій при виконанні службових обов’язків, а також застосуванні прийомів оборони у повсякденному житті.

   В подальшому працівники циклу вогневої та фізичної підготовки училища планують продовжити плідну співпрацювати з даною федерацією, оскільки залучення професійних спортсменів позитивно впливає на навчальний процес та сприяє успішному опануванню рукопашного бою слухачами.

IMG_2657 IMG_2664 IMG_2670 IMG_2671 IMG_2687 IMG_2745