На території Хмельницького училища підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України 08.07.2015 було проведено чергове бінарне заняття з фізичної підготовки із категорією слухачів «молодші інспектори-кінологи відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань Державної пенітенціарної служби України» на тему «Рукопашний бій. Захист від ударів раками та ногами».

В ході даного заняття було теоретично та практично відпрацьовано наступні питання:

– захист від прямого удару рукою;

– захист від бокового удару рукою;

– захист від удару рукою навідліг;

– захист від удару кулаком знизу;

– захист від прямого удару ногою в гомілку;

– захист від прямого удару ногою в пах;

– захист від прямого удару ногою.

   Заняття проводили старший викладач циклу вогневої та фізичної підготовки старший лейтенант внутрішньої служби Вишинський Андрій Борисович та інструктор з рукопашного бою «Всеукраїнської Федерації військово-спортивних багатоборств»,  володар чорного поясу першого дану з військово-спортивного багатоборства Бойчук Вадим Ярославович.

  Під час даного заняття слухачі проявляли зацікавленість, активність та наполегливість у розвитку практичних навичок, які їм необхідні у разі виникнення екстремальних ситуацій при виконанні службових обов’язків, а також застосуванні прийомів оборони у повсякденному житті.

   В подальшому працівники циклу вогневої та фізичної підготовки училища планують продовжити плідну співпрацювати з даною федерацією, оскільки залучення професійних спортсменів позитивно впливає на навчальний процес та сприяє успішному опануванню рукопашного бою слухачами.

IMG_2657 IMG_2664 IMG_2670 IMG_2671 IMG_2687 IMG_2745