Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця – як безліч річок і потічків зливаються в один могутній Дніпро. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших дій і продовження активної праці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях. Зі святом Вас! Слава Україні!

   24 серпня український народ відзначає своє головне державне свято – День незалежності України. У цей день 1991 року Верховна Рада (Парламент) тодішньої Української Радянської Соціалістичної Республіки ухвалила Акт проголошення незалежності України, у результаті чого постала сучасна Українська держава.

  24 роки незалежності — це вік дорослішання України. У світі народжується нова, амбіційна, сильна, впевнена у власних силах країна.Ми з гордістю можемо називати себе українцями, працювати й жити у вільній і незалежній державі.

 Хмельницьке училище підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України не залишилось осторонь святкування визначної події. З нагоди відзначення річниці Незалежності України в рамках проведення Дня дисципліни відбувся стройовий огляд особового складу, після чого весь постійний і перемінний склад училища зібрався для проведення урочистих зборів, які розпочалися звучанням гімну України, урочистим підняттям Державного прапору та вшануванням пам’яті загиблих борців за незалежність нашої держави хвилиною мовчання. Під час заходу в.о. начальника училища Сахнік Олена Володимирівна привітала всіх присутніх зі святом та наголосила, що розвиток і добробут країни залежить від кожного окремого громадянина, від його ставлення до сім`ї, обов`язків, життя, від уміння співпрацювати з іншими. А також зазначила, що незалежність країни, так само як і людини, є тестуванням на зрілість та гідність, і цей тест ми складаємо кожного дня.

  Хочеться зазначити, що в Хмельницькому училищі підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України існує добра традиція – з нагоди Державних свят відзначати кращих співробітників. Не стало виключенням і сьогоднішнє святкування. Правами в.о. начальника училища під час урочистих зборів заохочено працівників, які своєю щоденною працею сприяють розвитку навчального закладу, відзначаються старанністю, відповідальністю, самостійністю під час вирішення доручених завдань.

  На завершення урочистого заходу звучав Державний Гімн України, проведено пам`ятне фотографування.