В період з 02.07.2015  по 04.07.2015  в Хмельницькому училищі підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально – виконавчої служби України проводилися випускні іспити з категорією слухачів: молодші інспектори – кінологи відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань Державної пенітенціарної служби України та їх службових собак. Для проведення даних іспитів було залучено старшого інспектора з ОД відділу охорони управління охорони та діяльності служб департаменту охорони нагляду і безпеки, режиму та контролю за виконанням судових рішень ДПтС України, майора внутрішньої служби Коруся Андрія Володимировича та заступника начальника відділу кінологічного та ветеринарного забезпечення департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Державної фіскальної служби України інспектора митної та податкової справи  першого рангу Дворнічена Олександр Валерійович а також викладацький склад училища.

   Під час здачі іспитів у молодших інспекторів – кінологів було перевірено теоретичні знання з кінології та фахової підготовки, а у їх службових собак такі навики як: переслідування людини по її запаховому сліду, навику захисту, навиків слухняності, пошук людини у вантажному автотранспорті, а також вперше  було підготовлено собак до пошуку мобільних телефонів в приміщенні, багажі, автотранспорті.

 З метою перевірки роботи собак в умовах наближених до реальних,  іспит з переслідування людини по її запаховому сліду проводився на територіїc. Давидківці, Хмельницького району, Хмельницької області , де молодші інспектори – кінологи та їх службові собаки показали готовність виконувати завдання по пошуку, виявлені та затримані злочинця при спробі втечі з установи виконання покарань.

Слід відмітити, що кращих результатів під час здачі випускних іспитів досягли наступні слухачі:

– с-нт вн. сл. Бартєнєва Л.В., Райківська ВК-73, Житомирської області

– пр-к вн. сл. Томнюк В.В.,  Херсонська ВК – 61, Херсонської області.

 Можна з впевненістю сказати, що молодші інспектори – кінологи та їх службові собаки готові до виконання завдань пов’язаних з їх професійною діяльністю.