За доброю традицією на базі Хмельницького училища підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України 6 та 7 серпня 2015 року проходили спортивні змагання під назвою «Динаміада- 2015», приурочені до 24-ї річниці Незалежності України. Під час випробувань  учасники виявили силу, спритність, швидкість, витривалість та спеціальні вміння в таких видах спорту як легкоатлетичний крос, піднімання гирі, футбол, волейбол та шахи.

   В змаганнях приймали участь 7 команд установ кримінально-виконавчої служби України Хмельницької області та  команда Хмельницького училища підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.

  За результатами отриманих балів під час усіх етапів змагань визначили трійку переможців. Лідером «Динаміади – 2015» стала команда Шепетівської виправної колонії (№98), друге місце виборола команда  Райківецької виправної колонії (№78), третє місце посіла Замкова виправна колонія (№58).

  Вперше за історію існування Хмельницького училища підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України спортсмени навчального закладу, продемонструвавши згуртованість та колективізм , вибороли III місце у змаганнях з волейболу та футболу, а ветеринар пункту охорони здоров`я старший лейтенант внутрішньої служби Руслан Проскурівський виявився кращим у змаганнях з гирьового спорту серед учасників з вагою до 75 кг.

  Змагання пройшли в доброзичливій атмосфері, з гарним, бадьорим настроєм. Всі учасники отримали позитивний заряд енергії, емоційне піднесення. На спортивному майданчику панував високий патріотичний дух.

  Сподіваємось на покращення спортивних досягнень наших спортсменів у наступному році.