Шановні колеги ! Прийміть з цієї нагоди щирі побажання міцного здоров`я, особистого щастя та досягнення нових професійних висот!

Нехай множаться Ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі приносить людську шану та повагу!

  В Україні день 1 вересня здавна – не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, а також для вчителів і викладачів – це справжнє свято. І хоча день 1 вересня не є вихідним, традиційно він супроводжується урочистими заходами. Згідно традиції у Хмельницькому училищі підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу ДКВС України відбулись урочисті збори, які розпочалися звучанням Гімну України.

  Начальник  Хмельницького училища полковник  внутрішньої служби Скальський Олег Станіславович привітав особовий та перемінний склад училища, наголосив на необхідності розвитку особистості, постійного поглиблення знань відповідно до вимог сучасного світу, а також підкреслив, що освітянам належить ключова роль у вихованні та становленні свідомих громадян країни, зміцненні інтелектуального та духовного потенціалу нації.

  З вітальним словом до присутніх звернулась старший викладач-методист навчального відділу майор внутрішньої служби Левчук Євгенія Миколаївна, яка запропонувала присутнім переглянути документальний фільм «Абетка», завдяки чому у працівників училища з’явилась додаткова нагода замислитися над важливістю здобуття освіти для людини.

  Традиційно під час заходу були нагороджені кращі працівники закладу, які віддано служать справі розвитку відомчої освітньої системи. На завершення прозвучав Гімн України, проведено пам’ятне фотографування.