В умовах сьогодення важко уявити прогресивну діяльність викладача без використання технологічних засобів. Такий підхід в освіті зумовлений об’єктивними вимогами часу. Адже нові, більш доступні, інтерактивні, мобільні, з використанням сучасних технологій методи навчання мають величезний діапазон можливостей для збагачення навчально-виховного процесу у сучасній школі та системи освіти в цілому.

   З цією метою, в рамках Школи педагогічної майстерності 23.09.2015 було проведено заняття за темою : «Використання інноваційних технологій в навчально-виховному процесі училища». В ході заняття старший викладач-методист навчального відділу майор внутрішньої служби Левчук Є.М. познайомила присутніх з інноваціями в сучасній освіті та зазначила, що великим прикладом удосконалення педагогічної майстерності у викладацькій діяльності є заміна традиційної лекції на мультимедійну презентацію.

У підсумку перший заступник начальника училища – начальник навчального відділу підполковник внутрішньої служби Сахнік О.В. зауважила, що обов’язком кожного викладача є безперервний процес самовдосконалення.