В рамках XI Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини DocudaysUA продовжує свою діяльність Кіноклуб медіа-просвіти з прав людини DocudaysUA Хмельницького училища підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.

Зокрема, в межах діяльності кіноклубу 30.09.2015  в приміщенні читального залу бібліотеки училища з категорією слухачів «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки кримінально-виконавчих установ», старшим викладачем-методистом навчального відділу майором внутрішньої служби Євгенією Левчук проведено перегляд документального кіно «Перукарська воля», режисерів Фінлі Претселла, Едріена МакДовалла, присвяченого проблемі ресоціалізації засуджених.

  За допомогою міні-презентації глядачам було доведено, що продемонстрований фільм є в певній мірі унікальним, адже через призму подій авторам стрічки в короткий термін (тривалість показу 29 хв.) вдається передати тонкощі тюремного життя.

Перед показом, з метою підсилення інтересу аудиторії до перегляду, з глядачами було організовано роботу в групах, в ході якої присутні розв’язували завдання, пов’язані з сюжетом фільму, що дозволило краще сконцентрувати їх увагу на темі майбутньої розмови про отримані від показу враження.

Після перегляду тривало обговорення, в ході якого слухачі мали змогу порівняти умови відбування покарання в країнах Шотландії з умовами відбування покарання в Україні, прогнозувати процес ресоціалізації головного героя.

По завершенню заходу, керівник кіноклубу подякувала за перегляд та побажала успіхів у ході виконання професійної діяльності.