З  Днем захисника України! Зі святом всіх, хто стояв і стоїть на її сторожі – чоловіків і жінок, військових і цивільних, кожного, хто в той чи інший час та спосіб віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

   Оборона незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи була покликанням та обов`язком справжніх чоловіків. Сьогодні на їхні плечі покладена священна місія захищати рідну землю від окупантів та забезпечити мирне життя свого народу.

В переддень свята українського козацтва та Дня захисника України в Хмельницькому училищі підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України пройшов урочистий захід, який розпочався звучанням гімну України. Після чого присутні вшанували пам`ять героїв, що загинули захищаючи рідну землю хвилиною мовчання.  Від імені керівництва колектив училища привітав заступник начальника по РОС, стройової частини та режиму підполковник внутрішньої служби Шквир О.Б., також з вітальним словом до присутніх звернулась викладач циклу загальноправових дисциплін старший лейтенант внутрішньої служби Малінковська Оксана Володимирівна. Під час заходу були нагороджені кращі працівники закладу.