В умовах сьогодення важко уявити прогресивну діяльність викладача без використання технічних засобів навчання. Такий підхід в освіті зумовлений об’єктивними вимогами часу. Адже нові, більш доступні, інтерактивні, мобільні, з використанням сучасних технологій освітні методи мають величезний діапазон можливостей для збагачення навчально-виховного процесу та системи освіти в цілому.

  З метою удосконалення педагогічної майстерності у викладацькій діяльності та впровадження інноваційних технологій у навчальний процес 19.10.2015 року серед викладацького складу Хмельницького училища ПКПП ДКВС України проведено конкурс на кращу мультимедійну презентацію. Кожен викладач змістовно продемонстрував підготовлену мультимедійну презентацію за обраною темою лекційного заняття, обґрунтувавши необхідність її застосування під час викладання певного матеріалу.

  Під час оцінки представлених робіт конкурсна комісія враховувала наступне: зміст та наповнення презентації, доступність її сприйняття, грамотність оформлення, дизайн, спосіб демонстрації, творчість та креативність у її застосуванні.

  За результатами конкурсу переможцем визнано викладача циклу спеціальних дисциплін старшого лейтенанта внутрішньої служби Цюха Віталія Івановича. Вітаємо колегу з перемогою та зичимо нових професійних звершень.