В Хмельницькому училищі підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України 19 лютого було проведене відкрите лекційне заняття з цивільного захисту з перемінним та постійним складом училища на тему «Дії при надзвичайних ситуаціях». Заняття проводили фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області, а саме: викладач Мартинюк Юрій Петрович та методист Балагур Лілія Володимирівна.

    Під час заняття працівники центру використовували мультимедійний проектор для подання матеріалу, також підчас заняття було продемонстровано навчальні фільми по тематиці «Що робити коли стріляють», «Надання долікарської допомоги».

     Варто зауважити, що під час заняття перемінний склад училища постійно задавав питання лекторам, на що слухачі отримували цікаві та повчальні відповіді. По закінченню заняття весь персонал училища подякував оплесками працівникам навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області за цікаве подання корисного матеріалу.