Cучасному педагогу потрібно чимало мужності та сил, аби щоденно заходити в навчальну аудиторію з доброзичливою помішкою, обіймати світлим поглядом усіх слухачів, дарувати їм тепло та позитивний заряд власної енергії. Саме тому досить актуальним постає питання щодо пошуку шляхів упередження професійного вигорання викладачів, які мають бути прикладом оптимістичного та відповідального  ставлення до виконання дорученої справи.

   З метою здійснення профілактики професійно-особистісного вигорання викладачів, працівників навчального відділу та офіцерів курсової ланки, які також щодня виконують педагогічні та виховні функції, у Хмельницькому училищі ПКПП ДКВС приймали  довгоочікуваного гостя – старшого викладача кафедри педагогіки та психології Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Войтович Галину Іванівну, яка у формі тренінгу провела цікаве практичне заняття. Емоційне, жваве спілкування викладача, насичене цікавою інформацією, викликало неабиякий інтерес аудиторії, яка активно включилась в обговорення запропонованої теми, виконання ігрових вправ. Під час тренінгу його учасники ще раз впевнились у тому, що вчасна профілактика негативних психоемоційних станів є запорукою ефективної діяльності як педагогів, так і інших посадових осіб, до кола службових обов’язків яких входить забезпечення тісної співпраці з людьми, проведення якісного навчально-виховного процесу.

  По завершенню зустрічі старший викладач – методист навчального відділу майор внутрішньої служби Левчук Є.М. та перший заступник начальника училища – начальник навчального відділу підполковник внутрішньої служби Сахнік О.В. від імені працівників навчального закладу подякували Галині Іванівні за переданий нею досвід.