Установа виконання покарань не може стояти осторонь глобалізаційних процесів. В зв´язку з цим гостро постає питання щодо продовження обраного євороінтеграційного напрямку в контексті забезпечення гуманного поводження із засудженими. З метою профілактування жорстокого та нелюдського або такого, що принижує людську гідність поводження із засудженими, зі слухачами категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки кримінально-виконавчих установ Державної пенітенціарної служби України (підвищення кваліфікації)» начальником циклу загальноправових дисциплін, майором внутрішньої служби Мілковським О.А. 28.11.2015 року проведено семінар-практикум за темою «Профілактика жорстокого поводження з особами, які перебувають під вартою, в слідчих ізоляторах та засудженими в установах виконання покарань».

  За планом семінару слухачі мали змогу прослухати лекцію, в якій доведені міжнародні стандарти поводження із засудженими, а саме: зміст Європейської конвенції з прав людини, останні рішення Європейського суду з прав людини з приводу фактів катування та результати візитів представників Європейського комітету з питань запобігання катуванням. Також, в рамках проведення семінару з метою недопущення фактів катування з боку працівників по відношенню до засуджених слухачі мали можливість переглянути відеоролик, в якому відображені елементи негуманного поводження із засудженими, що змусило глядачів задуматися над помилками колег.

Читайте також:  В Національній академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького вітали із заслуженою перемогою працівника Хмельницького центру ПКП ДКВС України

 По завершенню роботи Мілковський О.А. наголосив слухачам на необхідності гуманного відношення до засуджених у ході виконання своєї професійної діяльності та нагадав слухачам основоположні принципи Кодексу етики та службової поведінки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.