Установа виконання покарань не може стояти осторонь глобалізаційних процесів. В зв´язку з цим гостро постає питання щодо продовження обраного євороінтеграційного напрямку в контексті забезпечення гуманного поводження із засудженими. З метою профілактування жорстокого та нелюдського або такого, що принижує людську гідність поводження із засудженими, зі слухачами категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки кримінально-виконавчих установ Державної пенітенціарної служби України (підвищення кваліфікації)» начальником циклу загальноправових дисциплін, майором внутрішньої служби Мілковським О.А. 28.11.2015 року проведено семінар-практикум за темою «Профілактика жорстокого поводження з особами, які перебувають під вартою, в слідчих ізоляторах та засудженими в установах виконання покарань».

  За планом семінару слухачі мали змогу прослухати лекцію, в якій доведені міжнародні стандарти поводження із засудженими, а саме: зміст Європейської конвенції з прав людини, останні рішення Європейського суду з прав людини з приводу фактів катування та результати візитів представників Європейського комітету з питань запобігання катуванням. Також, в рамках проведення семінару з метою недопущення фактів катування з боку працівників по відношенню до засуджених слухачі мали можливість переглянути відеоролик, в якому відображені елементи негуманного поводження із засудженими, що змусило глядачів задуматися над помилками колег.

 По завершенню роботи Мілковський О.А. наголосив слухачам на необхідності гуманного відношення до засуджених у ході виконання своєї професійної діяльності та нагадав слухачам основоположні принципи Кодексу етики та службової поведінки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.