Педагогічна майстерність є тим безцінним скарбом, який потребує постійного удосконалення. Яким би високим не був рівень роботи викладача в аудиторії, він повинен прагнути досягнення нових педагогічних висот. З метою обміну набутим досвідом викладацької діяльності, демонстрації відпрацьованих форм та методів проведення навчальних занять в Хмельницькому училищі підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу ДКВС України протягом листопада 2015 року у рамках конкурсу та у відповідності до затвердженого графіку відбулись відкриті заняття викладачів циклів. Члени конкурсної комісії мали змогу впевнитися у наявності бажання викладацького складу надати слухачам училища якісні знання, зробити навчально-виховний процес цікавим, легким, творчим.

  За результатами конкурсу визначились його переможці. Перше місце одностайно членами конкурсної комісії було віддано старшому викладачу циклу вогневої та фізичної підготовки старшому лейтенанту внутрішньої служби Вишинському А.Б., який на високому професійному рівні провів відкрите практичне заняття з фізичної підготовки для слухачів категорії «молодші інспектори ВНіБ» за темою «Рукопашний бій. Взаємодопомога при затриманні правопорушника».

  Друге місце посів викладач циклу спеціальних дисциплін старший лейтенант внутрішньої служби Цюх В.І., який зацікавив слухачів тієї ж категорії лекцією за темою «Дії персоналу виправної колонії при надзвичайних обставинах», що супроводжувалась якісно створеними презентаційними матеріалами.

  Третє місце у конкурсі зайняв викладач циклу вогневої та фізичної підготовки Бруневич В.М., який під час лекційного заняття з вогневої підготовки за темою «Матеріальна частина пістолета Макарова» продемонстрував неабиякі знання навчального матеріалу, обрав цікаві методи роботи з цільовою аудиторією.

Вітаємо колег із заслуженою перемогою. Бажаємо натхнення та подальшого росту професійної педагогічної майстерності.