18 грудня 2015  в рамках проведення “Дня дисципліни” з персоналом Хмельницького училища підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України проведено стройовий огляд.

До особового складу доведені виявлені під час перевірки тривожних валіз недоліки, встановлені терміни їх усунення.

По закінченню стройового огляду представником управління ДПтС України у Хмельницькій області – старшим інспектором з виховної та психологічної робота відділу по роботі з персоналом майором внутрішньої служби
Таралевич Є.С. були проведені додаткові заняття зі службової підготовки на тему: “Характеристика конфліктів у військовому колективі та шляхи їх вирішення”. Фельдшером пункту охорони здоров’я училища Любчик А.С. проведені заняття з безпеки життєдіяльності, під час яких відпрацьовувались практичні навички накладання джгута та іммобілізуючих пов’язок.

Окрім того, до персоналу училища доведені нормативні документи, що надійшли з ДПтС України, зокрема, інформація стосовно надзвичайних подій, які трапились з особовим складом кримінально-виконавчої служби на протязі останнього тижня.