Колектив Хмельницького училища вітає всіх жінок з святом 8 березня!

Нехай вас завжди супроводжують любов і повага, сімейна злагода, мир і благополуччя! Нехай ваші усміхнені обличчя і очі,сповнені безмежного щастя, осяють вічною весною і Божою Благодаттю!

    Свято весни, воскресіння і появи нового життя люди святкували з найдавніших часів. Це свято мало багато важливих суспільних функцій, зокрема слугувало початком відліку нового року, важливою віхою у сільськогосподарському календарі тощо. В цей день у багатьох народів світу традиційно важлива роль відводилась жінкам, підкреслювалась їх суспільна значимість як дружин, матерів, подруг, коханих.

     Міжнародний жіночий деньв Хмельницькому училищі підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України святкували 6 березня. «Чоловічий колектив підготувався до цього дня по особливому, адже усе, що дарує нам відчуття справжнього людського щастя, нерозривно пов’язане з жінками: з маминою колисковою, бабусиною молитвою, любов’ю та підтримкою дружини. Сьогодні славну біографію нашого училища поруч із чоловіками творять і представниці прекрасної статі, які є нашими надійними партнерами в усіх починаннях та наполегливій щоденній роботі» – підкреслив заступник начальника училища по роботі з особовим складом, стройової частини та режиму підполковник внутрішньої служби Шквир Олег Борисович. Жіночому колективу училища були оголошені подяки, вручені грамоти. А наприкінці заходу чоловіки привітали їх квітами та цінними подарунками.