На виконання Плану основних заходів Хмельницького центру ПКП ДКВС України на 2017 рік 22 червня поточного року на його базі відбувся семінар – практикум за темою  «Проблемні питання, з якими зустрічаються молодші інспектори відділів нагляду і безпеки під час проходження служби в установах виконання покарань. Шляхи їх вирішення».

   Мета даного заходу полягала у підвищенні рівня професійної компетентності перемінного складу Центру, професійної майстерності викладацького складу циклів загальноправових та спеціальних дисциплін.

    У семінарі – практикумі взяли участь запрошені гості – доцент кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Хмельницького національного університету, кандидат психологічних наук доцент Попик Ю.В.; адвокат, член кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Барилюк О.А.

   Активно працювали з аудиторією заступник начальника Центру по роботі з персоналом, стройової частини та режиму підполковник  внутрішньої служби  Шквир О.Б., викладацький склад циклів загальноправових та спеціальних дисциплін – Савчук С.С., Цюх В.І., Масловський О.В., Макогончук І.В.

   Під час заходу висвітлювались зміни, останнім часом внесені до кримінально-виконавчого  законодавства України; принципи, покладені в основу гуманізації вітчизняної системи виконання покарань, інновації, що з’явились в її функціонуванні, особливості протікання цих процесів в реальних умовах. Досить жваво обговорено  питання, що торкаються правового статусу та основних аспектів фахової підготовки молодших інспекторів відділів нагляду і безпеки установ виконання покарань, проблеми, які виникають під час несення ними служби у пенітенціарному відомстві, шляхи запобігання професійної деформації та стресів.

   Значна увага приділялася проблемам, які стосуються забезпечення прав осіб, що утримуються в місцях позбавлення волі, із врахуванням практики Європейського суду та змін, внесених до КВК України, особливостей здійснення адвокатами захисту прав засуджених (ув’язнених).

   Запрошені гості у форматі вільного спілкування зі слухачами мали можливість відповісти на актуальні для аудиторії запитання.

   Наприкінці заходу, підводячи його підсумки, заступник начальника Центру по роботі з персоналом, стройової частини та режиму підполковник  внутрішньої служби  Шквир О.Б. подякував колегам за змістовні виступи, всім присутнім – за зацікавлену участь в обговоренні запропонованої теми.