Між Кінологічним центром Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області і Територіально відокремленим відділенням «Хмельницька філія Академії Державної пенітенціарної служби» продовжується тісна співпраця у напрямку підвищення рівня професійної компетентності фахівців – кінологів двох відомств.

21.06.2022 року на базі Кінологічного центру для слухачів категорії старші інспектори з кінології відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань ДКВС України, які проходять первинну професійну підготовку та підвищення кваліфікації у Хмельницькій філії Академії Державної пенітенціарної служби, проведено теоретичні заняття щодо організації, планування, підготовки та використання службових собак та практичний тренінг зі службовим собакою з пошуку наркотичних засобів та психотропних речовин. Окремо відпрацювали елементи навиків слухняності.

Однією з головних цілей стало ознайомлення слухачів з нормативно-правовою діяльністю кінологічного підрозділу Національної поліції України, а саме: порядком підбору собак, їх утримання, підготовкою, матеріально-технічною базою та організацією проведення тренувань службових собак в Кінологічному центрі.

Висловлюємо щиру подяку керівництву Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області, а також керівництву підпорядкованого йому Кінологічного центру за тісну співпрацю в рамках розвитку службової кінології.