19 травня  2023 року Науково-методичний Центр ВФПО Міністерства освіти і науки України, Академія ДПтС і ТВВ «Хмельницька філія Академії ДПтС» організували  та провели онлайн вебінар ««Використання альтернативних терапій для відновлення здоров’я населення в умовах війни». Слухацька аудиторія склала близько 100 осіб із закладів освіти різних рівнів, у тому числі і студентів та курсантів. Модератором даного заходу була завідувач кафедри кінології Юлія ПАВЛЕНКО.

Під час проведення вебінару слухачі мали змогу прослухати такі цікаві та змістовні доповіді: «Каністерапія у фізичній та психологічній реабілітації постраждалих внаслідок війни. Можливості каністерапії в програмах емоційної стабілізації та підтримки» (спікер керівник Центру соціальної кінології та професійного хендлінгу «Harmonic Dog», керівник Школи абілітації, реабілітації та каністерапії у Львові «Дитина та Собака» Олександра БЕРЕГОВЕНКО); «Залучення альтернативних видів тварин до медичної та психологічної реабілітації» (спікер заступник директора Київського зоопарку Сергій ХАРЬКОВ); «Арттерапія: мистецтво відновлення психічного здоров’я» (спікер викладач кафедри психології, політології та соціокультурних технологій, член Всеукраїнської арттерапевтичної асоціації Сумського державного університету Крістіна САХНО).  Ірина СЄРОВА, завідувач кабінету навчально-методичної видавничої діяльності Науково-методичного центру ВФПО познайомила учасниківс вебінару з методом садової терапії. Начальник кафедри психології Академії ДПтС Оксана МІРОШНИЧЕНКО провела майстер-клас «Прийоми саморегуляції емоційних станів за допомогою методу мандалотерапії».

Оцінку даному заходу дали практичні психологи Генерального Штабу Збройних Сил України, які наголосили на доцільності запровадження нових освітніх програм та розвитку даного напрямку навчання у закладах освіти.