Між Кінологічним центром Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області і Територіально відокремленим Відділенням «Хмельницька філія Академії Державної пенітенціарної служби» продовжується тісна співпраця у напрямку підвищення рівня професійної компетентності фахівців – кінологів двох відомств.

30.09.2021 року на базі Кінологічного центру для слухачів категорії старші інспектори з кінології відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань ДКВС України, що проходять первинну професійну підготовку у Хмельницькій філії Академії Державної пенітенціарної служби, проведено практичне заняття з підготовки та використання службових собак під час здійснення службових завдань у відомстві.

В організації освітнього процесу взяли участь фахівці Кінологічного центру та начальник кафедри кінології та спеціальних дисциплін у Хмельницької філії Академії Державної пенітенціарної служби підполковник внутрішньої служби Олександр Виноград. Однією з актуальних цілей практичного заняття стало ознайомлення слухачів з Інструкцією з організації діяльності кінологічних підрозділів Національної поліції України, порядком підбору собак, їх утримання, підготовкою та організацією проведення тренування службових собак в Кінологічному центрі.

Висловлюємо щиру подяку керівництву Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області, а також керівництву підпорядкованого йому Кінологічного центру за тісну співпрацю в рамках розвитку службової кінології.