Меджибіжська фортеця – одна з найвідоміших історичних пам’яток Хмельницької області. Вона була побудована у XVI столітті у стилі Ренесанс. Фортеця відігравала важливу роль в організації оборони краю, неодноразово ставала місцем збройних протистоянь. Сьогодні на її території діє музей, проводяться реставраційні роботи.

   Усі гості краю прагнуть побачити фортецю у Меджибожі і слухачі Хмельницького центру ПКП ДКВС України не є виключенням із правил. Так, 22 листопада поточного року старші інспектори-кінологи відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони УВП разом із заступником начальника курсу капітаном внутрішньої служби Поліщуком Олегом Михайловичем відвідали згадану фортецю.

   Працівниками музею для екскурсантів проведена оглядова екскурсія, яка включала в себе знайомство з різноманітними кімнатами-експозиціями. Слухачі центру із захопленням вивчали експонати з багатовіковою історією, фотографувались на мурах фортеці. Після поїздки залишились незабутні спогади, яскраві фото та безліч позитивних емоцій.