21 листопада 2018 року у Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України  у рамках роботи кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Міжнародного фестивалю документального кіно з прав людини Docudays UA викладачем циклу загальноправових дисциплін лейтенантом внутрішньої служби Ковальською П.Г. для слухачів категорії «молодші інспектори ВНіБ», які проходять первинну професійну підготовку, проведено показ українського  документального кіно режисерів Олександра Течинського, Олексія Солодунова і Дмитра Стойкова «Все палає».

   Цей фільм про події, які змінили Україну взимку 2013–2014 років. Він демонструє загальний шаблон, за яким відбуваються повстання, що завершуються кровопролиттям. Спочатку шляхетне прагнення свободи наражається на темну силу правителів-тиранів. Згодом, унаслідок сум’яття й хаосу, праведний народний гнів змінюється чистою люттю. Коли з’являються перші жертви з обох сторін, незалежно від того, наскільки білими чи чорними вони здаються сторонньому спостерігачеві, межа між добром і злом розмивається, якщо дивитися на неї з епіцентру битви. І, зрештою, все палає.

   Стрічка  передає  силу духу тих людей, які не підкорилися тиранії  та прагнуть бути вільними, жити в країні, де людська гідність та свобода є найбільшими цінностями.