Протягом 22-23 травня 2017 року делегація Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України у складі першого заступника начальника центру підполковника внутрішньої служби Олени Сахнік, начальника циклу кінологічної підготовки капітана внутрішньої служби Андрія Доменюка, викладача – методиста (начальника кабінету педагогічної майстерності) старшого лейтенанта внутрішньої служби Анни Грабовської з робочим візитом перебувала у Міжрегіональному центрі швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, розташованому у місті Ромни Сумської області. За окремою програмою відбулось знайомство з особливостями функціонування його структурного підрозділу – Кінологічного центру, який очолює полковник служби цивільного захисту, справжній знавець кінологічної справи Заповітряний Ігор Станіславович.

   Плідними виявились години спілкування, під час яких гостей познайомили з навчально-матеріальною базою, створеною для дресирування спортивних та службових собак, надання медичної допомоги, з умовами їх утримання та догляду. Гості відвідали навчальні заняття кінологічних пар, криті павільони, в яких відбувається дресирування за будь-яких погодних умов, чисельні майданчики для проведення такої роботи на відкритій місцевості. Беззаперечно позитивним сформувалось враження в результаті спілкування зі справжніми професіоналами – кінологами, в арсеналі яких знаходиться велика кількість перемог на міжнародній арені, безцінний досвід організації змагань кінологічних пар з урахуванням європейських стандартів.

   Цінніми та такими, що обумовлюють успіх службової діяльності працівників Міжрегіонального та безпосередньо Кінологічного центру, є їх згуртованість, відданість справі, спрага постійного професійного росту та удосконалення. Велика заслуга у формуванні відповідального ставлення службових колективів до виконання дорученої справи, у якісному підборі кваліфікованих та перспективних кадрів належить начальнику Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій полковнику служби цивільного захисту Біляєву Сергію Васильовичу, його заступнику – начальнику Кінологічного центру полковнику служби цивільного захисту Заповітряному Ігорю Станіславовичу, їх молодому колезі – начальнику кінологічної служби Міжрегіонального центру майору служби цивільного захисту Пачковському Олександру Миколайовичу.

   Багато приємних слів хочеться сказати на адресу керівництва та працівників відвіданого центру, а більше того – побажати невпинного руху вперед, досягнення нових професійних вершин, задоволення від результатів кропіткої роботи.

   Дякуємо нашим колегам за гостинність, відкритість у спілкуванні, набутий досвід, який обов’язково станеться у нагоді під час організації навчально-виховного процесу зі слухачами – кінологами на базі Хмельницького центру ПКП ДКВС України.