Високий темп соціальних змін та розвитку різноманітних сфер суспільно-корисної праці, що викликано вимогами сьогодення, вимагає від кожного фахівця, яким би родом професійної діяльності він не займався, прагнення до постійного самовдосконалення. Дана теза має безпосереднє відношення до викладацького складу Хмельницького училища ПКПП ДКВС України, який приділяє неабияку увагу власному професійному росту. В черговий раз у рамках роботи Школи педагогічної майстерності, безпосереднім організатором якої є старший викладач-методист навчального відділу майор внутрішньої служби
Левчук Є.М., 10.05.2016 року на території навчального закладу відбувся семінар-практикум за темою «Як утримувати увагу слухачів в аудиторії. Психологічні прийоми», який провела старший викладач кафедри педагогіки та психології Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти Войтович Галина Іванівна. Обрана форма роботи з аудиторією у вигляді тренінгу дозволила викладачам та методичному складу навчального відділу плідно попрацювати в малих групах, перевірити на собі ефективність запропонованих вправ. Так, наприклад, вправа «7 чудес світу» дозволила потренувати пам’ять, уяву, вправа «Візерунок свідомості» змогла кожному учаснику семінару-практикуму обрати шляхи їх вдосконалення.
Галина Іванівна поділились з колегами секретами тренування пам’яті та уваги за допомогою методу ейдетики, за допомогою продемонстрованого прийому «Метод непрямих асоціацій» в аудиторії з’явилась можливість ще раз впевнитися у безмежності людських когнітивних ресурсів.
По завершенню заходу перший заступник начальника училища-начальник навчального відділу підполковник внутрішньої служби Сахнік О.В. подякувала Войтович Г.І. за проведену роботу, висловила сподівання на продовження плідної співпраці з метою удосконалення професійної майстерності викладацького та методичного складу училища.

Прес-служба Хмельницького училища ПКПП ДКВС України