Дива в освіті творять не комп’ютери, а вчителі
Критт Берретт.
В рамках роботи Школи педагогічної майстерності на базі Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти за участю працівників навчального відділу Хмельницького училища ПКПП ДКВС України 06.04.2016 року відбувся спільний виїзний семінар-практикум з проблем використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі.
Розпочався даний захід з привітання учасників науково-практичного заходу ректором Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти доктором педагогічних наук, професором Берекою В.Є., який розповів про переваги дистанційної форми навчання у XXI-ому столітті. Проректор даного навчального закладу з навчальної роботи кандидат педагогічних наук, доцент Соловей М.В. висловився про готовність викладацького складу Інституту і надалі надавати працівникам Хмельницького училища методичну допомогу в опануванні сучасними методами організації та проведення навчально-виховного процесу.
Досить цікавим виявилось заняття, проведене старшим викладачем кафедри теорії та методики природничо-математичних дисциплін та технологій Інституту Ребриною В.А., про цифрову культуру сучасного педагога. Віталій Арсенович сконцентрував увагу присутніх на технічному оснащенні web-студії закладу, розповів про основи комп’ютерної грамотності педагога, необхідної для ефективного впровадження ІКТ. Кожному з учасників семінару – практикуму була надана можливість оцінити власний рівень сформованості цифрової культури та визначитися з напрямками її подальшого удосконалення.
Під час практичної частини семінару – практикуму методист науково-методичного центру викладання інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційного навчання Коцюбан І.І. спільно з Ребриною В.А. ознайомили учасників з технічним обладнанням навчальної аудиторії для забезпечення дистанційного навчання, що дозволяє працівникам навчального закладу у повному обсязі використовувати сучасні ІКТ – компетентності.
Наприкінці зустрічі перший заступник начальника Хмельницького училища ПКПП ДКВС України – начальник навчального відділу підполковник внутрішньої служби Сахнік О.В. подякувала керівництву та викладацькому складу Інституту за надану можливість відчути на практиці переваги дистанційної форми навчання, застосування інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі.
Ще раз висловлюємо слова щирої вдячності колегам – освітянам за плідну співпрацю та сподіваємось на її подальше продовження!
Залишити коментар