20 квітня 2018 року в рамках роботи кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в аудиторії слухачів категорії «молодші інспектори ВНіБ», які проходять у Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України первинну професійну підготовку, відбувся показ документального фільму режисера Унаї Аранзаді «Примирення?».

   Група конголезьких повстанців Демократичних сил визволення Руанди вирішила відмовитись від насильства, здати зброю й погодилась взяти участь у програмі реінтеграції ООН. Із полегшенням полишаючи проблемний регіон в горах Північного Ківу, колишні «вояки» сідають на гелікоптер та прямують до міста Ґома, де на них чекає нове життя.

   У документальному фільмі режисер підкреслює важливість ефективного функціонування механізму захисту прав людини, що є особливо необхідним в період збройного громадянського конфлікту.

   Після перегляду документальної стрічки серед слухачів відбулась дискусія, в ході якої її учасники обговорювали мирні шляхи врегулювання збройних конфліктів, пошуку у громадянському суспільстві компромісних рішень.