18.02.2021 року в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України за участі начальника відділу адміністративної практики УПП в Хмельницькій області капітана поліції Молотюка Богдана Володимировича  та старшого інспектора пресслужби Управління патрульної поліції в Хмельницькій області Вавринюк Роксолани Володимирівни відбувся інформаційно-комунікативний захід, метою якого є підвищення правової культури та попередження порушень правил дорожнього руху постійним та перемінним складом.

Захід проводився за участі першого заступника начальника центру – начальника навчального відділу підполковника внутрішньої служби Кушніра Сергія Сергійовича, викладачів циклів спеціальних та загальноправових дисциплін,  а також слухачів категорії «молодші інспектори –кінологи».

Тематика  розмови обрана не випадково, оскільки в Україні є багато випадків травматизму, який наступає в результаті аварій на дорогах.

Представники національної поліції надали детальне роз’яснення Правил дорожнього руху, навели статистичні дані по Хмельницькій області, а також довели до відома присутніх новели законодавства щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху.

Окрім того, поліцейськими було надано вичерпну відповідь на запитання присутніх.

Зустріч з практичними працівниками сприяла підвищенню правової свідомості персоналу Державної кримінально-виконавчої служби, як учасників дорожнього руху.

Дякуємо Богдану Володимировичу та Роксолані Володимирівні за цікаву та змістовну бесіду, надання допомоги в організації навчального процесу зі слухачами центру.