24.04.2018 в м. Києві у конференц-залі Mercure Kyiv Congress відбувся відкритий форум лідерів освіти, управління та керівників служб пробації «MIND EDUCATION LEADERS FORUM 2018, досвід Республіки Корея», проведення якого ініційовано Міжнародним інститутом розвитку інтелекту International Mind Education Institute (Республіка Корея). Захід відбувся за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України.

    На Форумі були присутні представники Міністерства освіти і науки України, голови міських рад, керівники вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, керівники професійно-технічних навчальних закладів, представники департаментів та управлінь освіти з 15 міст України, представники системи освіти Мінюст, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони України, персонал департаментів пробації та керівники виправних установ кримінально-виконавчої служби України.

   У роботі форуму від Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України взяв начальник циклу загальноправових дисциплін підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський.

   Мета заходу полягала в обговоренні та пошуку напрямків впровадження в Україні інновацій в соціально-виховній роботі на основі досвіду Республіки Корея, а також обговоренні можливостей заключення меморандуму про співпрацю з інститутом International Mind Education Institute (Південна Корея).

   Головним спікером Форуму став професор IMEI Пак Ок Су, який виступив перед учасниками заходу з лекцією на тему «Інноваційне мислення. Досвід Республіки Корея». Учасникам форуму надавалась можливість звернутись до лектора, обговорити актуальні питання щодо майбутньої співпраці, застосування програм, запропонованих інститутом IMEI в Україні.

   Завдяки заходам такого рівня, які проводяться в Україні, з’являється реальна можливість перейняти позитивний досвід розвинутих країн світу у напрямку формування правової обізнаності, прогресивного мислення у різних верствах суспільства.