20 грудня поточного року начальник циклу загальноправових дисциплін, що є уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції на території Центру, підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський взяв участь у семінар-нараді з керівниками та працівниками уповноважених підрозділів з питань запобігання і виявлення корупції територіальних органів, державних установ й підприємств, науково-дослідних, наукових і навчальних установ, міжрегіональних управлінь з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції України. До участі у заході було запрошено завідуючого відділом з питань дотримання антикорупційного законодавства Секретаріату Кабінету Міністрів України Олексія Ілляшенка.
Учасникам заходу представили новопризначеного начальника Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства юстиції України Олександра Дем’яненка.

   Під час заходу визначено пріоритетні напрямки діяльності уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) органів, установ та підприємств системи Міністерства юстиції з урахуванням вимог чинного антикорупційного законодавства та розпорядчих документів Національного агентства з питань запобігання корупції й інших органів державної влади. Увага присутніх акцентувалась на нагальній необхідності у проведенні інформаційних і роз’яснювальних заходів з метою належної підготовки до чергового етапу подання електронних декларації до Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік, який розпочнеться з 1 січня 2019 року. Також присутнім вказано на обов’язковість виявлення конфлікту інтересів та відносин прямого підпорядкування близьких осіб, здійснення дієвого контролю за дотриманням вимог антикорупційного законодавства.

Читайте також:  Сприятливий психологічний клімат в колективі як запорука розвитку гармонічної особистості

   Після обговорення основних питань, внесених до порядку денного семінар-наради, її учасники мали можливість поспілкуватися з Олексієм Ілляшенком та Олександром Дем’яненком, почути їх змістовні коментарі.