20 грудня поточного року начальник циклу загальноправових дисциплін, що є уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції на території Центру, підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський взяв участь у семінар-нараді з керівниками та працівниками уповноважених підрозділів з питань запобігання і виявлення корупції територіальних органів, державних установ й підприємств, науково-дослідних, наукових і навчальних установ, міжрегіональних управлінь з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції України. До участі у заході було запрошено завідуючого відділом з питань дотримання антикорупційного законодавства Секретаріату Кабінету Міністрів України Олексія Ілляшенка.
Учасникам заходу представили новопризначеного начальника Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства юстиції України Олександра Дем’яненка.

   Під час заходу визначено пріоритетні напрямки діяльності уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) органів, установ та підприємств системи Міністерства юстиції з урахуванням вимог чинного антикорупційного законодавства та розпорядчих документів Національного агентства з питань запобігання корупції й інших органів державної влади. Увага присутніх акцентувалась на нагальній необхідності у проведенні інформаційних і роз’яснювальних заходів з метою належної підготовки до чергового етапу подання електронних декларації до Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік, який розпочнеться з 1 січня 2019 року. Також присутнім вказано на обов’язковість виявлення конфлікту інтересів та відносин прямого підпорядкування близьких осіб, здійснення дієвого контролю за дотриманням вимог антикорупційного законодавства.

   Після обговорення основних питань, внесених до порядку денного семінар-наради, її учасники мали можливість поспілкуватися з Олексієм Ілляшенком та Олександром Дем’яненком, почути їх змістовні коментарі.