28 травня поточного року начальник циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру ПКП ДКВС України підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський взяв участь у семінар для уповноважених осіб з питань запобігання і виявлення корупції територіальних органів, державних установ й підприємств, науково-дослідних, наукових і навчальних установ, що належать до сфери управління Міністерства, а також центрального апарату Державної кримінально-виконавчої служби України, підпорядкованих їй міжрегіональних управлінь з питань виконання покарань та пробації, що проводився у місті Києві.

Захід проведено під керівництвом начальника Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства юстиції України        Дем’яненка О.І. Під час його роботи визначено пріоритетні питання щодо організації діяльності уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) органів, установ та підприємств системи юстиції з урахуванням чинного антикорупційного законодавства, розпорядчих документів Національного агентства з питань запобігання корупції й інших органів державної влади.

Увага присутніх зосереджувалась на нагальній необхідності у проведенні на місцях інформаційних і роз’яснювальних заходів з метою дотримання відомчим персоналом вимог антикорупційного законодавства України. Важливими напрямками превентивної роботи названо виявлення конфліктів інтересів та відносин прямого підпорядкування близьких осіб з метою їх негайного усунення.

Після обговорення та визначення основних завдань у діяльності уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) з питань запобігання і виявлення корупції учасники семінару мали можливість задати питання керівництву Управління та обговорити нагальні проблеми, що виникають під час реалізації ввірених повноважень.