Протягом 13 – 15 березня 2017 року в приміщенні спорткомплексу НАДПС України ім. Б. Хмельницького проводився чемпіонат Державної прикордонної служби України з рукопашного бою. В якості суддів у рамках співпраці між навчальними закладами на дані змагання були запрошені начальник циклу вогневої та фізичної підготовки капітан внутрішньої служби Андрій Вишинський та старший викладач цього ж циклу майор внутрішньої служби Дмитро Федак.

   Цей вид єдиноборств є досить популярним серед працівників та військовослужбовців силових структур. Нарощування майстерності у даному виді спорту часто є для них не лише професійною, але й життєвою необхідністю.

   У чемпіонаті взяло участь 25 команд прикордонників з різних областей України, які складались з понад 100 спортсменів. Такий обсяг суддівської практики став чудовою можливістю поглибити власні знання з тактики ведення успішного бою, обмінятися спортивним досвідом з досвідченими колегами.

  Чемпіонат Державної прикордонної служби України з рукопашного бою є особисто-командним видом змагань та проходить в 2 тури. У перший день відбулися кваліфікаційні поєдинки, де спортсмени продемонстрували техніку ведення бою зі зброєю та без зброї, а судді визначили найкращих. У другий день змагань відбулись поєдинки в «дозованому» контакті, під час яких судді оцінювали майстерність проведення учасниками ударів руками і ногами, вибір та застосування ними техніки боротьби, кидків, больових та задушливих прийомів.

   Боротьба за перемогу була досить напруженою. Кожна з команд, намагаючись вибороти першість, продемонструвала гідний бій. Усі спортсмени показали хорошу фізичну підготовку і згуртованість, а суддівська колегія – свій професіоналізм та непохитність у справі визначення переможців.