З 16 по 20 травня 2019 року начальник циклу вогневої та фізичної підготовки майор внутрішньої служби Андрій Вишинський та старший викладач цього ж циклу старший лейтенант внутрішньої служби Володимир Бруневич у рамках співпраці з Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді взяли активну участь у 57-мому Чемпіонаті області зі спортивного туризму, який відбувся поблизу с.Черче Чемеровецького району на території Національного природного заповідника «Подільські Товтри».
В рамках даного спортивного заходу відбувся:
– Кубок області з пішохідного туризму, під час якого юні спортсмени долали 2 дистанції – «Командну смугу перешкод» ІІІ класу складності та «Крос-похід» ІІІ класу складності;
– Кубок області з велосипедного туризму, в залік якого увійшли результати подолання «Комплексної дистанції». Його учасники демонстрували майстерність виконання вправ з фігурного водіння велосипеду, тріалу, а також велокросу.
В даних заходах змагались близько 260-ти учнів області.
У неділю, 19 травня, через підтоплення берегу річки Смотрич організаторам змагань довелося скасувати дистанцію «Велоралі», провести закриття Чемпіонату області та забезпечити евакуацію учасників з місця змагань. Саме негода надала можливість перевірити на практиці туристські навички подолання перешкод, зокрема, наведення мотузкових перил через річку для подолання її в брід та контролювання надувного човна, за допомогою якого переправлялося спорядження команд і самі учасники.
Переправу учасників змагань, їх керівників та спорядження на інший берег річки було організовано завдяки спільним професійним діям працівників ХОЦТКУМ, членів Головної суддівської колегії (серед яких 5 суддів національної категорії зі спортивного туризму, 2 майстри спорту зі спортивного туризму, а також працівники Хмельницького центру ПКП ДКВС України) і 2-х загонів ДСНС – Чемеровецького та м. Хмельницького, до яких звернулися організатори змагань.
Екстремальний 57-й Чемпіонат надав змогу його учасникам і суддям набути новий спортивний досвід, залишив багато яскравих й незабутніх вражень.