З 09 по 14 жовтня 2018 року на територій Національного природного парку «Мале Полісся» неподалік с. Стригани Славутського району Хмельницької області проводився Чемпіонат області з пішохідного туризму серед працівників закладів освіти «Листопад — 2018». Метою Чемпіонату стала популяризація даного виду спорту, його розвиток як засобу активного відпочинку і оздоровлення, пропаганда здорового способу життя серед населення Хмельниччини. В рамках налагодженої співпраці між Хмельницьким центром ПКП ДКВС України та Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді на даний спортивний захід в якості суддів були запрошені начальник циклу вогневої та фізичної підготовки капітан внутрішньої служби Андрій Вишинський, старший викладач цього ж циклу старший лейтенант внутрішньої служби Володимир Бруневич. Працівники мали прекрасну нагоду підвищити рівень власної технічної та тактичної майстерності, обмінятися з колегами накопиченим досвідом за напрямом організації й проведення туристсько-спортивної роботи.

   В змаганнях взяло участь 14 команд освітян з різних міст та районів Хмельницької області, які виборювали право називатися кращими на дистанціях «Командна смуга перешкод» та «Крос — похід», а також виконували умови конкурсів «Орієнтування в заданому напрямку», «В’язання вузлів» та «Розпалювання вогнища».

   Подібні форми активної взаємодії фахівців, що функціонують в різних структурах з метою підвищення рівня фізичної підготовки та загартованості працівників, є досить корисними для їх власного професійного розвитку. Дякуємо колегам з Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за залучення викладацького складу нашого центру до проведення змістовного спортивного заходу, надану можливість почерпнути нові знання з метою подальшого удосконалення професійної компетентності пенітенціаристів.