В рамках співпраці між Хмельницьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді і Хмельницьким центром ПКП ДКВС України начальник циклу вогневої та фізичної підготовки капітан внутрішньої служби Андрій Вишинський та викладач цього ж циклу Володимир Бруневич взяли участь в якості суддів у військово-спортивному квесті для студентської молоді, який відбувся 19 квітня 2017 року у місті Хмельницькому у парку ім. Михайла Чекмана. Мета проведення заходу полягала у залученні молодого покоління подолян до активного способу життя, реалізації Концепції національно-патріотичного виховання молоді в рамках дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Активними учасниками заходу стали 24 команди з вищих навчальних закладів та училищ обласного центру. Кожна команда мала пройти кілька різноманітних випробувань: «смугу перешкод», провести рятувальні роботи на водному об’єкті, подолати військово-спортивну смугу та вирішити завдання зі спортивного орієнтування. На кожному з названих етапів судді уважно слідкували за правильністю виконання поставлених задач, у разі виявлення помилок нараховували командам штрафні бали, визначали найспритніших та найкмітливіших.

   Участь у подібних заходах є чудовим досвідом, який станеться у нагоді працівникам нашого центру під час організації та проведення аналогічних спортивних заходів для представників постійного та перемінного складу з метою виховання у них високих морально-психологічних та вольових якостей, мужності, сміливості, наполегливості, дисциплінованості, глибоких і твердих національно-патріотичних переконань.

   Дякуємо фахівцям Хмельницького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді за можливість запозичити нові форми роботи з фізичного виховання слухачів.