З 03.05. по 05.05. 2018 року в урочищі Дем’янковецькому Дунаєвецького району Хмельницької області відбулись змагання з техніки спортивного туризму та військово-патріотична дитячо-юнацька гра «Сокіл» («Джура»), які були приурочені 25-й річниці створення комунального закладу Дунаєвецької міської ради «Станція юних туристів» та 40-й річниці з дня проведення перших туристичних змагань в районі. В даних заходах взяли участь 24 команди, які об’єднали близько 280 учнів із загальноосвітніх шкіл.

   Змагання проводились у різних вікових групах на дистанції першого класу як для початківців, так і для досвідчених спортсменів, та переслідували єдину мету – популяризувати спортивний туризм серед учнівської молоді, підвищити її кваліфікацію в цьому виді спорту, сприяти спортивному зростанню початківців.

   В якості суддів змагань та військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») були запрошені начальник циклу вогневої та фізичної підготовки центру капітан внутрішньої служби Андрій Вишинський та старший викладач цього ж циклу старший лейтенант внутрішньої служби Володимир Бруневич. Накопичені знання та досвід організації подібних заходів надають можливість педагогічному складу нашого навчального закладу удосконалювати процес професійної підготовки слухачів з урахуванням специфіки їх функціонування в ДКВС України.

  Висловлюємо слова щирої вдячності персоналу Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за тісну співпрацю та сподіваємось на її плідне продовження.